Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Stypendium im. Arkadiusza Gołasia przyznane

Stypendium im. Arkadiusza Gołasia przyznane

Już w najbliższy poniedziałek, 29. stycznia o godz. 13:00, w Klubie Olimpijczyka, w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego, odbędzie się uroczyste przyznanie Stypendium im. Arkadiusza Gołasia.

Stypendium to przyznawane będzie corocznie młodemu, utalentowanemu siatkarzowi. Stypendysta jest wybierany w drodze konkursu z grona osób nominowanych przez trenerów kadry narodowej.

Decyzją Kapituły składającej się z przedstawicieli Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz „Super Expressu” pierwszym Laureatem Stypendium im. Arkadiusza Gołasia został Łukasz Wiśniewski.W tym roku, oprócz Łukasza Wiśniewskiego, nominowani zostali: Fabian Drzyzga oraz Przemysław Kasparek. Stypendium w kwocie 2000 zł brutto jest wypłacane Stypendyście przez okres dwunastu miesięcy.

Zgodnie z ideą, jak przyświecała twórcom i pomysłodawcom Stypendium im. Arkadiusza Gołasia Laureat w okresie pobierania stypendium jest zobowiązany do przestrzegania zasad fair play, do systematycznego podnoszenia poziomu sportowego oraz udziału w treningach i rozgrywkach.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved