Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Kadeci Delic-Polu grają dalej

Kadeci Delic-Polu grają dalej

Kadeci Delic-Polu Norwida zajęli drugie miejsce w mistrzostwach Śląska i mają szansę na obronę złotych medali mistrzostw Polski wywalczonych w 2006 roku. W jastrzębskim superfinale grały trzy ekipy, mające w kadrze zawodników z SMS-ów.

W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Janusza Sikorskiego nie sprostali gospodarzom i po zaciętym i rozgrywanym na wysokim poziomie meczu ulegli 2:3. W drugim dniu zawodów Jastrzębski Węgiel pokonał MCKiS Jaworzno 3:1. Tym samym zapewnił sobie mistrzostwo i awans do ćwierćfinałów mistrzostw Polski. O drugim miejscu decydowało poniedziałkowe spotkanie częstochowian z kadetami z Jaworzna. Wygrał Delic-Pol Norwid 3:1.

Ćwierćfinał odbędzie się w dniach 9-11 lutego w Zielonej Górze. Rywalami częstochowian będą Gwardia Zielona Góra, Gwardia Wrocław oraz MOS Opole.Delic-Pol Norwid: Wojciech Dziurkowski, Kamil Kwasowski, Adrian Kraś, Jakub Szcześniewski, Damian Dura, Paweł Gajowczyk, Piotr Hain, Aleksander Żuk, Damian Guc, Łukasz Swodczyk, Łukasz Ciupa, Piotr Rożniatowski, Trener: Janusz Sikorski

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved