Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga mężczyzn: Ślepsk znowu przegrał 1:3

II liga mężczyzn: Ślepsk znowu przegrał 1:3

Zawodnicy Ślepska Augustów stoczyli w minioną sobotę wyrównany mecz z trzecią drużyną w II-ligowej tabeli - KKS-em Kozienice. Mimo niezłej gry, augustowianie zdołali wygrać tylko seta.

W kolejnym meczu gramy naprawdę dobrze, tylko co z tego, skoro znowu nie ma punktów – martwi się Antoni Kolasiński, trener Ślepska. – W sobotę wynik mógłby być nawet odwrotny. Szczególnie szkoda mi pierwszego i czwartego seta, w których mieliśmy kilka piłek w górze, ale nie zdołaliśmy ich skończyć.

Być może swój skromny dorobek punktowy augustowianie podreperują w następnym meczu. W najbliższą sobotę, przed własną publicznością, zagrają z sąsiadem w tabeli, MDK Warszawa.

KKS Kozienice – Ślepsk Augustów 3:1

(28:26, 17:25, 25:20, 25:23)

Ślepsk: Gij, Augustynowicz, Szlejter, Netter, Rudzewicz, Bugieda, Stach (libero) oraz Karkos, Bartoszewicz

źródło: gazeta.pl