Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Niemczyk zgłosi swoją kandydaturę

Niemczyk zgłosi swoją kandydaturę

Andrzej Niemczyk zadecydował, że zgłosi swoją kandydaturę w konkursie Polskiego Związku Piłki Siatkowej, na trenera polskiej reprezentacji kobiet. Były szkoleniowiec kadry Polski siatkarek będzie starał się też o stanowisko prezesa PZPS.

Zgłoszę swoją kandydaturę do konkursu na trenera reprezentacji – powiedział Andrzej Niemczyk. – Poinformowałem obecnego szefa PZPS w poprzednim tygodniu, jak spotkaliśmy się w Kaliszu. W tym tygodniu zamierzam napisać wymagane konkursem wypracowanie i złożyć odpowiednie papiery.

Andrzej Niemczyk był już trenerem reprezentacji siatkarek w latach 2003- 2006. Ze względów zdrowotnych podał się do dymisji, którą zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej przyjął.Zgłoszenie swojej kandydatury jestem winien swoim byłym zawodniczkom, z których wiele chce mojego powrotu – uważa Niemczyk.

Zdaję sobie sprawę, że moja kandydatura może zostać odrzucona, ale będę w porządku wobec zespołu – powiedział. – Gdybym jednak wygrał konkurs, to wtedy będę chciał, żeby jedynym moim przełożonym był prezes PZPS. Innej możliwości nie widzę, nie widzę też sensu współpracy z innym ludźmi z kierownictwa związku.

Andrzej Niemczyk chce również kandydować na prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Kadencja obecnych władz, wybranych we wrześniu 2004 roku skończy się w 2008 roku.

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved