Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ 2007: Konstantinow zagra tylko przeciwko Polsce

LŚ 2007: Konstantinow zagra tylko przeciwko Polsce

fot. archiwum

Bez Ewgenia Iwanowa, który gra teraz w polskiej lidze, Bułgarzy zagrają w Lidze Światowej. W kadrze zabraknie też Plamena Konstantinowa, który w składzie pojawi się dopiero na mecze przeciwko reprezentacji Polski.

Terminarz gier w tegorocznej Lidze Światowej przewiduje spotkania wicemistrzów świata, Polaków z brązowymi medalistami dopiero w dwóch ostatnich kolejkach. 22-24.06 podopieczni Raula Lozano polecą do Warny, aby tydzień później, 29-30.06 gościć w katowickim spodku zawodników Martina Stoewa .

 

Stoew rozpoczął już kompletowanie składu na obecny rok, informując jednocześnie bułgarską federację, że Ewgeni Iwanow , który po mistrzostwach świata zrezygnował z występów w kadrze nie zagra w Lidze Światowej, ale być może wspomoże zespół podczas mistrzostw Europy. W czterech pierwszych kolejkach World League nie pojawi się również kapitan Bułgarów, Plamen Konstantinow , którego będziemy oglądać jedynie w dwóch ostatnich rundach, przeciwko reprezentacji Polski. 

Oprócz Polski, Bułgarzy znaleźli się w grupie z Chinami oraz Argentyną, a ich układ spotkań w Lidze Światowej wygląda następująco:

 

25-27.06        Bułgaria - Аrgentyna
1-3.06 Bułgaria - Chiny
8-10.06 Аrgentyna - Bułgaria
15-17.06 Chiny - Bułgaria
22-24.06 Bułgaria - Polska
29.06 - 1.07 Polska - Bułgaria

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved