Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Grabowski: Do Wrocławia z podniesioną głową

Jacek Grabowski: Do Wrocławia z podniesioną głową

„Jestem zadowolony z postawy mojego zespołu” – mówił po sobotnim spotkaniu ze Skrą Bełchatów trener Gwardii. „Nie przestraszyliśmy się wyżej notowanego rywala, podjęliśmy walkę”.

Wrocławianie w znakomitym stylu odpierali ataki BOT Skry. Zbyt duża ilość własnych błędów spowodowała, że „gwardziści” wracają z zerowym dorobkiem setowym i punktowym. Trener Grabowski nie miał wątpliwości, że jego zespół przez dwie pierwsze partie toczył walkę jak równy z równym – W ciągu dwóch setów nie było widać różnicy w poziomie gry obu drużyn. Najbardziej ubolewam nad drugą partią. Mieliśmy sześć piłek setowych, nie wykorzystaliśmy żadnej. Nasz przeciwnik miał jedną, ale potrafił ją wykorzystać.

Wrocławianie mieli chrapkę na uzyskanie korzystnego rezultatu w Bełchatowie. Chcieć to jedno, a móc to drugie. Pierwszy szkoleniowiec Gwardii nie ukrywa, że jego zespół był bliski sprawienia sporej niespodzianki. Po czym uspokaja, twierdząc, że…Znamy swoje miejsce w szeregu. Mamy świadomość tego, że zdobyty set bądź też punkt byłby sporym sukcesem. Na pewno zabrakło nam doświadczenia i zimnej krwi w decydujących piłkach.Sytuacja bełchatowskiego zespołu nie jest lekka. Mecze pucharowe przekładają się ze spotkaniami ligowymi. Zawodnicy mają prawo narzekać na zmęczenie. Mam świadomość, tego, że nie jest łatwo przygotowywać się z marszu do kolejnych pojedynków. Dlatego tym bardziej gratuluje zwycięstwa i ogromnej woli walki całego zespołu. – kończy Jacek Grabowski.

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved