Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Urodzinowy prezent Przemysława Michalczyka

Urodzinowy prezent Przemysława Michalczyka

- Nigdy wcześniej nie dostałem lepszego prezentu urodzinowego - mówił szczęśliwy Przemysław Michalczyk po meczu Jastrzębskiego Węgla z J.W.Construction AZS Politechnika Warszawska.

Trener jego zespołu Ryszard Bosek (prywatnie teść zawodnika) pozwolił, przechodzącemu rehabilitację po kontuzji barku jubilatowi, wejść na krótko na parkiet.

Czy jestem zadowolony z wykonanych przez siebie dwóch akcji? – głośno zastanawia Przemysław Michalczyk. – Po dziewięciu miesiącach nie grania każda akcja, nawet nieudana, byłaby wielkim szczęściem. Ta długa przerwa mnie już bardzo męczy.Były reprezentant Polski Przemysław Michalczyk kontuzji doznał 5 lutego 2006 roku w meczu z PZU AZS. Teraz przechodzi rehabilitację. – Nie wiem kiedy zagram, o wszystkim zadecyduje lekarz – powiedział Przemysław Michalczyk. – Na pewno nie jest to pełnia sprawności.

Kto był inicjatorem takiego prezentu dla Przemysława Michalczyka? Drugi trener Jastrzębskiego Leszek Dejewski mówi, że na ten pomysł wpadł „teściu”. – Podobno była to inicjatywa kapitana zespołu Daniela Plińskiego – tłumaczy Przemysław Michalczyk. – Niezależnie jednak kto by to nie był jestem bardzo wdzięczny za ten gest.

Na pytanie czego życzyć z okazji urodzin zięć mistrza olimpijskiego i świata odpowiada: zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved