Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Michał Kaczmarek: Liczą się zwycięstwa

Michał Kaczmarek: Liczą się zwycięstwa

Według Michała Kaczmarka największą bolączką Resovii są często zdarzające się przestoje w grze oraz niezbyt ustabilizowana zagrywka. Mimo to zdaniem środkowego z Rzeszowa jego zespół prezentuje się lepiej niż przed rokiem.

Apetyty na kolejne zwycięstwo są chyba duże?

Na razie idzie nam bardzo dobrze i mam nadzieje, że po meczu w Bydgoszczy się to nie zmieni i nasza passa będzie podtrzymana. Jedziemy po komplet punktów, ale trzeba bezie mocno o to powalczyć, bo przecież przed nami nikt się nie położy – mówi Michał Kaczmarek, środkowy Resovii RzeszówNie odczuwasz presji ciążącej na zespole, który regularnie odsyła z kwitkiem kolejnych rywali?

Presja musi być, ona jest częścią motywacji do walki. Żeby grać na wysokim poziomie musimy być odporni na presję i myślę, że tak jest.

Co według ciebie jest największą bolączką gry Resovii w dotychczasowych meczach?

Często zdarzają nam się przestoje i tracimy w jednym ustawieniu parę punktów i to przydało by się wyeliminować. Bardzo dobrze zagrywa Tomek Józefacki, a my pozostali, mówię tu w szczególności o swoje osobie mamy nieustabilizowany serwis. Z Gwardią ta moja zagrywka była niezła, ale później nie było już tak dobrze. Mam nadzieję, że wreszcie zaskoczy i to np. w Bydgoszczy.

Macie na koncie 11 pkt i słychać często głosy, że wasz dorobek jest lepszy niż gra. Czy zgodzisz się z tą opinią?

Gramy faktycznie nierówno, ale na pewno lepiej niż w ubiegłym sezonie. Najważniejsze jednak, że wygrywamy. Nie musimy grać jakoś efektownie liczy się końcowy efekt. Nikt przecież nie lubi przegrywać po pięknej walce. W sporcie liczą się przede wszystkim zwycięstwa.

Czy wybiegacie już myślami do pojedynków z czołówymi zespołami PLS-u?

Koncetrujemy się tylko i wyłącznie na najbliższym rywalu – Delekcie. Wygrajmy tam za 3 pkt, a wówczas będziemy mieli 14 pkt i w bardzo dobrych nastrojach i na luzie przystąpimy do rywalizacji z najlepszymi.

Z Michałem Kaczmarkiem, środkowym Resovii rozmawiał Rafał Myśliwiec

źródło: super-nowosci.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved