Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Porażka kędzierzyńskich trenerów

Porażka kędzierzyńskich trenerów

Na Opolszczyźnie rozstrzygnięto sprawę awansu do rozgrywek centralnych siatkarzy w kategorii kadetów. W decydującym o awansie meczu, siatkarze MMKS-u Kedzierzyn-Koźle przegrali na własnych "śmieciach" z rówieśnikami z Opola 1:3.

Spowodowało to, że brązowi medaliści z roku ubiegłego, podopieczni Andrzeja Gasiora pożegnali się z rozgrywkami na szczeblu województwa opolskiego.

Nie pomogli kibice, bębny i bębenki oraz huczne zapowiedzi o zwycięstwie. Kędzierzyński zespół zdołał wygrać tylko drugą partię. W decydującej, czwartej przegrał na przewagi. Warto dodać, że w opolskiej lidze kadetów występowało sześć zespołów, w tym trzy z Kędzierzyna-Koźla.Na meczu nie byłem, ale słyszałem o nim. To już druga nauczka dla trenerów. Kilka lat wstecz w mistrzostwach Polski grały dwa nasze zespoły i nie zdobyły medalu. Wtedy można było wystawić jeden zespół i zdobyć medal. Na decyzje personalne jest trochę za wcześnie, ale kierownictwo sekcji siatkówki musi podjąć jakieś działania – powiedział nam prezes MMKS-u Kędzierzyn-Koźle Piotr Nippe.

Nieoficjalnie mówi się, że zatrudnionych w klubie trenerów bardziej interesują osobiste osiągnięcia niż osiągnięcia dzieci i młodzieży trenującej w MMKS Kedzierzyn-Koźle. Mocno akcentowali to rodzice młodych siatkarzy, którzy ze spuszczonymi głowami wychodzili z kędzierzyńskiej hali „Sródmieście” w środowy wieczór. Opolszczyznę na szczeblu centralnym w siatkarskich rozgrywkach kadetów reprezentować będą drużyny AZS PWSZ Nysa i MOS Opole.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved