Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > UMKS Łańcut przed meczem z Legionovią

UMKS Łańcut przed meczem z Legionovią

fot. archiwum

Siatkarki występujące na I-ligowych parkietach nie mogą narzekać na brak zajęć. W Łańcucie UMKS podejmował będzie ekipę Legionovii i wcale nie ukrywa, że mecz ten chce wygrać.

Musimy zmazać palmę jaką daliśmy w ostatniej kolejce w Częstochowie – zapowiada otwarcie przed dzisiejszym spotkaniem z Legionovią trener UMKS-u, Roman Murdza . To fakt. W sobotę jego podopieczne w meczu z Politechniką nie błyszczały, a raczej specjalnie się nie popisały. To nie był ten sam UMKS, który oglądaliśmy w ostatnich meczach ligowych.

 

Przegraną w Częstochowie traktujemy raczej jako wypadek przy pracy – kontynuuje łańcucki szkoleniowiec. – Zresztą sobotni mecz to już historia. Teraz czeka nas pojedynek z Legionovią i on jest teraz dla nas najważniejszy. Nie wiem jeszcze w jakim ustawieniu zagramy w tym spotkaniu. Na pewne kłopoty zdrowotne narzeka Kaludia Czubek i raczej nie będę mógł skorzystać z jej usług. Muszę więc kombinować, eksperymentować i szukać sensownego ustawienia, tak aby nic złego się nam nie przydarzyło. Mam tu oczywiście na myśli wynik dzisiejszej konfrontacji z Legionovią. Jestem jednak optymistą i nie dopuszczam do siebie złych myśli. Jeżeli zagramy tak jak w wygranych przez nas ostatnio meczach to raczej nie mamy się co martwić. Nie lekceważymy jednak przeciwnika. Zawsze przed każdym czujemy respekt. Nie jednego już zgubiła przecież pewność siebie. Lepiej dmuchać na zimne. Więc to czynimy i starannie trenujemy, tak aby nikt i nic nas nie zaskoczyło – kończy trener Murdza. 

UMKS po raz pierwszy w tym roku wystąpi przed własną publicznością. Kibice z Łańcuta nie ukrywają wcale, że w 2007 roku chcą oglądać jak najwięcej zwycięskich spotkań udziałem ich ulubienic. Mają nadzieję, że pierwsze z nich ujrzą już dzisiaj. Nikt nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że może być inaczej. Początek meczu o 17:30.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved