Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > LM: Winiary przed meczem w Zagrzebiu

LM: Winiary przed meczem w Zagrzebiu

Siatkarki Winiar Kalisz grają we wtorek w Zagrzebiu z Mladostą. To mecz o "pietruszkę" - Chorwatki nie mają szans na awans, a siatkarki z Kalisza nie mogą już zająć miejsca wyższego niż trzecie.

Trener Winiar Igor Prielożny już myśli o następnej rundzie. – Wiem, z kim nie chciałbym grać: z Azerrail Baku. Podróże do Azji są bardzo długie i męczące – tłumaczył po sobotnim meczu ligowym.

Okazuje się jednak, że wyczerpujące mogą być też podróże znacznie bliższe. Wczoraj do Zagrzebia kaliszanki wylatywały z Warszawy. We Frankfurcie, gdzie zaplanowano przesiadkę, samolot z Polski wylądował z opóźnieniem – zawodniczki z okien lądującego samolotu widziały ten, którym miały wystartować w dalszą drogę. Na frankfurckim lotnisku miały więc nieplanowaną ponadczterogodzinną przerwę w oczekiwaniu na następny lot. W hotelu znalazły się dopiero krótko przed godz. 20. Z wczorajszego treningu trzeba było zatem zrezygnować, przeniesiono go na dzisiejsze przedpołudnie.Problemy z lotem nie powinny wpłynąć na wynik meczu. Winiary są zdecydowanym faworytem, ich dzisiejsze rywalki jeden z setów swojego poprzedniego meczu z Marichal Teneryfa przegrały do… 6.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved