Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Łukasz Jurkojć: Chcemy wygrać za 3 punkty

Łukasz Jurkojć: Chcemy wygrać za 3 punkty

Już w najbliższą środę Płomień Sosnowiec zmierzy się w rewanżowym spotkaniu z Jokerem Piła. Oto co przed tym spotkaniem myślą sosnowieccy zawodnicy oraz trener Mirosław Zawieracz.

Mirosław Zawieracz: Dla nas to kolejny mecz ligowy, który chcemy wygrać, zresztą jak każdy w tej lidze. Joker jest zespołem, który na pewno tanio skóry nie sprzeda, więc oczekuję ciekawego widowiska i liczę oczywiście na powiększenie naszego dorobku punktowego o kolejne 3 punkty. Liczę, że pomogą nam w tym sosnowieccy kibice.

Grzegorz Kosok: Mecz z Piłą na pewno nie będzie należał do łatwych, więc cały zespół musi dać z siebie wszystko, aby wynik był dla nas korzystny. Chcemy wygrać za 3 punkty. Mamy przed sobą mecze z czołówką tabeli i właśnie po nich okaże się jakie miejsce będziemy zajmowali po rundzie zasadniczej.Jakub Łomacz: Jest to dla nas bardzo ważny mecz. Może być decydujący o układzie tabeli już do końca rozgrywek, więc jesteśmy mocno zmotywowani i na pewno będzie walczyć o każdy punkt.

Łukasz Jurkojć: Nadchodzący mecz zapowiada się bardzo interesująco. I my i Piła chcemy awansować. Będzie to nie tylko rywalizacja o punkty, ale również ciekawa potyczka pomiędzy rozgrywającymi tych zespołów (Ł. Jurkojć grał w Pile w zeszłym sezonie, a M. Syguła grał w Sosnowcu – przyp. red.). Zdecydowanie chcemy wygrać za 3 punkty!

źródło: kazimierzplomien.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved