Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Nawrocki: Mecz podwyższonego ryzyka

Jacek Nawrocki: Mecz podwyższonego ryzyka

- Jest to mecz podwyższonego ryzyka i dlatego w pierwszej szóstce wyjdzie Mariusz Wlazły - mówił przed spotkaniem J.W.Construction AZS Politechnika Warszawska - BOT Skra Bełchatów (1:3) II trener gości Jacek Nawrocki. - Zabraknie natomiast Piotra Gruszki.

Kapitan reprezentacji Polski ma naciągnięte włókna mięśnia czwórgłowego i trenerzy mistrza Polski postanowili nie ryzykować. – W czwartek w Sofii gramy bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów – powiedział Jacek Nawrocki. – Musimy Piotra Gruszkę oszczędzać.

Jak podkreślił Jacek Nawrocki stołeczni siatkarze byli bliscy zdobycia jednego punktu. Politechnika zagrała bardzo dobre spotkanie. Bardzo podobała mi się atmosfera w hali. Jeżeli warszawski zespół będzie miał taki doping zawsze, to wróżę jemu dużo punktów.Wizyta mistrza Polski w stolicy wywołała ogromne zainteresowanie. Biletów w kasach nie było już we wtorek. Wielu kibiców czekało do ostatniej chwili w nadziei, że pojawią się jakieś zwroty. Bardzo mi się podobało, że kibice docenili naszych zawodników i udane ich zagrania oklaskiwali – powiedział Jacek Nawrocki. – Oba zespoły zrewanżowały się niezłą grą. Było to chyba dobre widowisko.

A było co oklaskiwać. W pierwszym secie oglądaliśmy koncert gry w wykonaniu Mariusza Wlazłego – w ataku, w kontrach, w zagrywce. Jacek Nawrocki podkreślił, o czym ostatnio mówiono wielokrotnie, że Mariusz Wlazły jest przemęczony. W czwartym secie grał Paweł Maciejewicz. – Kończył tę partię na pełnych obrotach i zagrał dobrze – mówi II trener BOT Skry.

W szóstce wyszedł Iwanow – powiedział Jacek Nawrocki. – Jest już w pełni sił. Trzeba było go sprawdzić. Ostatnio zastępował go Radek Wnuk i robił to bardzo dobrze.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved