Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > AZS AWF Warszawa – AZS Politechnika Radomska 3:1

AZS AWF Warszawa – AZS Politechnika Radomska 3:1

W akademickich drugoligowych derbach Mazowsza Politechnika Radomska uległa warszawskiej AWF 1:3. Porażka ta znacznie oddala radomianki od gry w fazie play-off.

W ciągu zaledwie czterech dni podopieczne Rafała Skórnickiego musiały dwukrotnie przełknąć gorycz porażki za trzy punkty, chociaż zarówno w środowej konfrontacji z ŁKS-em, jak i w Warszawie, były bliskie doprowadzenia do tie-breaka. Równą grę z wiceliderem tabeli były w stanie prowadzić tylko w pierwszym (wygranym do 25) i czwartym secie.

W dwóch pozostałych odsłonach do pewnego momentu toczyliśmy zaciętą walkę, chociaż wynik może wskazywać co innego – relacjonuje trener Skórnicki. W przełomowych chwilach dawały znać o sobie największe grzechy radomskich siatkarek: złe przyjęcie, nieskuteczny atak i seryjnie popełniane błędy. – Do tego dochodzi brak rozwagi i myślenia na boisku oraz czysto pozasportowe aspekty – dodaje tajemniczo szkoleniowiec.To, czy radomski zespół zdoła wyeliminować choć część mankamentów, w najbliższym meczu ligowym sprawdzi lider z Węgrowa.

AZS AWF Warszawa – AZS Politechnika Radomska 3:1

(25:27, 25:19, 25:19, 26:24)

Zobacz również:

II liga kobiet, grupa 3 – tabela i wyniki spotkań

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved