Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Iskry na parkiecie

Iskry na parkiecie

Trzech na jednego to nie sztuka. Dziś przekonamy się, czy taką przewagę wykorzystają siatkarze z Jastrzębia. Na parkiecie w Częstochowie kibice będą mogli obejrzeć w akcji aż czterech wicemistrzów świata z Japonii.

W ekipie gospodarzy, Wkręt-Metu Domex, zagra oczywiście Piotr Gacek, a z Jastrzębia przyjadą Daniel Pliński, Łukasz Kadziewicz i Grzegorz Szymański.

Jeżeli chodzi o medale, to mamy zdecydowaną przewagę 3:1 – śmieje się Pliński. – Czeka nas jednak ciężka przeprawa. Przecież AZS to nie tylko Piotrek. Bardzo groźni są Brook Billings i Krzysiek Gierczyński. Jak ich „wyłączymy”, będzie dobrze.Na siatkarzach z Jastrzębia wrażenie zrobiła środowa wygrana Wkręt-Metu we Włoszech w Pucharze Top Teams z Cimone Modena 3:1. – Po tym zwycięstwie na pewno dostali „kopa” w górę – ocenia Daniel. – Ale nam też pewności i doświadczenia nie brakuje. A cel mamy jeden – złoto mistrzostw Polski. A że oni liczą na to samo, na parkiecie posypią się iskry.

Daniel doskonale pamięta mecze z AZS w ubiegłym sezonie. W Częstochowie gospodarze w pierwszej rundzie pokonali jastrzębian gładko 3:0.

A później w play-off wygraliśmy z nimi już trzy mecze z rzędu i to my awansowaliśmy do finału mistrzostw Polski – ucina Pliński. – Kompleksów nie mamy.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved