Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Czy trener Skrok zostanie zwolniony?

Czy trener Skrok zostanie zwolniony?

Bielskie zagrają dziś ligowe spotkanie na wyjeździe z Winiarami Kalisz. Po ostatnich dwóch porażkach z rzędu, w lidze i w 1/8 finału Pucharu Top Teams, działacze klubu oczekują od zespołu zwycięstwa.

W przypadku kolejnej przegranej pozycja trenera Jacka Skroka będzie zagrożona. – Trener nigdy nie jest pewny swojej posady. Z CSKA przegraliśmy, ale rozegraliśmy chyba najlepsze spotkanie w tym sezonie, a przecież rywal w bardzo mocnej lidze rosyjskiej nie stracił jeszcze seta. W lidze zajmujemy trzecie miejsce. Wyprzedzają nas tylko Kalisz i Bydgoszcz. Mimo to mamy duże szanse na zwycięstwo. Po porażce w Top Teams dziewczyny były załamane, ale bardzo szybko odbudowały się psychicznie – przekonuje trener Skrok.

Czy w przypadku porażki szkoleniowiec zostanie zwolniony? – Nie odpowiem na to pytanie. Jak oceniam trenera Skroka? Z CSKA nasze siatkarki rozegrały dobre, widowiskowe spotkanie– mówi prezes klubu Czesław Świstak.Do Kalisza pojechało 12 zawodniczek. W Bielsku pozostała Małgorzata Cieśla, która będzie grała w meczu rezerw. Po spotkaniu z Winiarami BKS spotka się w czwartek na wyjeździe z CSKA, a za tydzień będzie podejmował lidera Centrostal Bydgoszcz. Te mecze będą weryfikacją umiejętności zespołu, który ma w tym sezonie zdobyć w lidze medal.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved