Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Karina Grząba wraca do gry

II liga: Karina Grząba wraca do gry

Dobre wieści dochodzą z Pszczyny. Karina Grząba jest już w pełni sił. Taką ekspertyzę wydał wczoraj lekarz po ostatnich badaniach.

Jak już wcześniej pisaliśmy Karinie w czasie przygotowań do sezonu odnowiła się stara kontuzja. Miesiące rehabilitacji przyniosły w końcu właściwy skutek.

Rehabilitacja była bardzo długa. Miałam robiony wczoraj rezonans magnetyczny. Trochę się jego wyników obawiałem. Ale jak się okazało moja cierpliwość została nagrodzona. Jestem bardzo szczęśliwa, że lekarz po zrobieniu badania stwierdził, że jestem zdrowa. To dla mnie wielki dzień – mówiła bardzo szczęśliwa zawodniczka PLKS Pszczyna.Wiele osób pomagało i wspierało Karinę w trudnych chwilach – Chciałam podziękować dr Maroniowi za wkład i zaangażowanie w moje leczenie. Oczywiście dziękuje mojemu klubowi PLKS Pszczyna, a przede wszystkim trenerowi Wojciechowi Bućko za zrozumienie i cierpliwość. Dziękuję dziewczynom z zespołu za to, że w trudnych chwilach wspierały mnie dobrym słowem. I mojemu Tomkowi za słowa otuchy, które były lekarstwem na moje samopoczucie.

Zawodniczka w ostatnim czasie grała w kilku spotkaniach, jednak wtedy nie mogła zagrać na maksimum swoich możliwości – Grałam już cały mecz w Świdnicy, przeciwnik nie był wymagający wiec nie musiałam się zbytno przemęczać. W najbliższych spotkaniach postaram się już dać z siebie wszystko i zagrać na maksimum swoich możliwości, aby pomóc PLKS-owi w awansie do pierwszej ligi.

Zespół z Pszczyny jak na razie spisuje się bardzo dobrze. Wygrał jak dotąd wszystkie mecze i z kompletem punktów przewodzi w tabeli z ogromną przewagą nad rywalami. Jednak zarówno trener jak i zawodniczki wiedzą, że żadnego z meczów nie można odpuścić. Już w sobotę PLKS wyjeżdża na pojedynek z MCKiS Jaworzno, a tydzień później również w meczu wyjazdowym zagra z Płomieniem Sosnowiec. Klub z Jaworzna w ostatniej kolejce sprawił wielką niespodziankę i pokonał wicelidera tableli Domex AZS AJD Częstochowianka. Zatem nie łatwa przeprawa czeka lidera z Pszczyny.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved