Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Co dolega siatkarce Muszynianki?

Co dolega siatkarce Muszynianki?

Jak do tej pory włoskim lekarzom nie udało się zdiagnozować, co dolega siatkarce Muszynianki-Fakro Ingrid Siscovich. Lekarze wydają się być bezradni.

Ingrid jeszcze przebywa we Włoszech, ale jak na razie włoscy lekarze – podobnie jak polscy – nie potrafią odpowiedzieć na pytanie na czym polegają kłopoty zdrowotne Ingrid. Co prawda zostały jeszcze do wykonania dwa badania, może one coś wyjaśnią. Jeśli nie, to będziemy się zastanawiać co dalej robić – powiedział trener zespołu z Muszyny Bogdan Serwiński.

Ingrid Siscovich prawie cały ubiegły tydzień spędziła w klinice w Warszawie. Lekarze nie potrafili jednak zdiagnozowac przyczyny złego stanu zdrowia zawodniczki. Na początku tego tygodnia Siscovich wyjechała na badania do Włoch.W niedzielnym spotkaniu z Pronarem Zeto Astwa AZS Białystok „Mineralne” wystąpią więc w osłabionym składzie: bez jednej z przyjmujących i z jedną rozgrywająca – Ewą Cabajewską. Jej zmienniczka – Iza Bełcik – jest w szpitalu w Warszawie. Trwają poszukiwania następnej rozgrywającej. – Pracujemy nad tym, ale jest to niesamowicie skomplikowane – przyznaje Serwiński. Stan zdrowia Bełcik jest poważny. – Według moich informacji dopiero za pół roku może być gotowa do treningów. Byłem zdruzgotany, kiedy dowiedziałem się od lekarza, w jakim stanie Iza miała kolano – powiedział Serwiński.

Trener Muszynianki-Fakro potwierdził, że są prowadzone rozmowy z Pronarem Zeto Astwa AZS Białystok w kwestii wypożyczenia Kingi Baran. – W Białymstoku jest ona trzecią zawodniczką, która może grać na pozycji rozgrywającej, więc liczymy, że uda się ją pozyskać. Co prawda wchodziła ona już w tym sezonie na boisko, ale według przepisów nie przeszkadza to w wypożyczeniu jej do nas – mówi Serwiński.

źródło: wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved