Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Przed spotkaniem SPS-u Częstochowa z UMKS-em Łańcut

Przed spotkaniem SPS-u Częstochowa z UMKS-em Łańcut

fot. archiwum

Przed tygodniem częstochowianki serię czterech spotkań z rzędu we własnej hali rozpoczęły od porażki z KSZO Ostrowiec. W sobotę zmierzą się z nieobliczalną drużyną z Łańcuta.

Sytuacja SPS-u w tabeli daleka jest od ideału, zatem częstochowskie siatkarki, aby spokojnie myśleć o utrzymaniu, powinny – w szczególności w spotkaniach, których są gospodyniami – odnosić zwycięstwa.

 

Ten mecz będzie miał dla nas podwójne znaczenie – mówi menedżer SPS-u Janusz Majkusiak . – Zarówno my, jak i UMKS walczymy o to, aby nie znaleźć się w gronie drużyn, które stoczą bój o utrzymanie. Zdaję sobie sprawę, że nie czeka nas spacerek, ale jeżeli zagramy lepiej niż przed tygodniem, powinniśmy powalczyć o zwycięstwo. 

Zawodniczek z Łańcuta na pewno nie można zlekceważyć. W pięciu ostatnich seriach spotkań czterokrotnie wygrywały, pokonując m.in. zespoły z czołówki tabeli: MMKS Dąbrowę Górniczą i przed tygodniem Sokoła Chorzów. – Oglądaliśmy z dziewczynami spotkanie, które graliśmy z Łańcutem w pierwszej rundzie – dodaje Majkusiak. – Rozmawialiśmy też o tym, że trzeba z zaangażowaniem i uporem walczyć o każdy punkt.

 

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę w hali Politechnik o godz. 18.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved