Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jecek Wiśniewski o nowej zawodniczce Stali Mielec

Jecek Wiśniewski o nowej zawodniczce Stali Mielec

- Mogę potwierdzić pierwsze doniesienia prasowe, że jest to dziewczyna warta grzechu - mówi trener Stali Mielec o nowej zawodniczce tego klubu, 22-letniej Zorianie Pilipiuk. Na tym jednak rozmowa o urodzie kończy się. Szkoleniowca interesują sprawy sportowe.

Zoriana ma przede wszystkim poprawić przyjęcie – powiedział Jacek Wiśniewski. – Jest wysoka, a nasze przyjmujące nie mają wzrostu. Liczę też, że pomoże nam w bloku i ataku. Oczywiście będzie potrzebny czas na zgranie. Na Ukrainie inaczej komponuje się zespół.

Jacek Wiśniewski mówi, że przed sezonem różne osoby zajmujące się sprowadzaniem zawodniczek dużo obiecały, ale na tym się skończyło. W klubie musieli wziąść sprawy w swoje ręce. – Sięgnęliśmy do naszych telefonów i sprawy się potoczyły – mówi mielecki szkoleniowiec. – Zoriana była u nas przed świętami, przeszła sportowe testy i postanowiliśmy ją zatrudnić.Zoriana Pilipiuk mieszka w Mielcu i trenuje z zespołem. Jednak wszystkie formalności nie zostały jeszcze dopełnione i jej udział w bardzo ważnym meczu w Poznaniu nie jest pewny.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved