Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czeski film w Radomiu

Czeski film w Radomiu

W meczu Resovii z Jadarem w Radomiu zagrało, aż trzech przedstawicieli Czech. Premysl Obdrzalek i Thomas Malcik z radomskiego zespołu twierdzą, że najlepszy z tej trójki był Karel Kvasnićka.

Jednak konkretnych powodów nie podali, bo ich nie było. – Najlepszy był Karel Kvasnićka, bo on nie grał za długo, a zwyciężył – tłumaczył z uśmiechem libero Jadaru, Premysl Obdrzalek. Rozgrywający radomian, Thomas Malcik dodał tylko – To mój najlepszy kumpel tutaj, a siebie nie przystoi chwalić.

Cała trójka zdobyła tylko jeden punkt, którego autorem był Kvasnićka. – Zadowolony mogę być tylko z wyniku – mówi czeski zawodnik Resovii. – Bo ja zagrałem bardzo słabo zarówno w przyjęciu jak i w ataku. Trudno było się spodziewać punktów od Czechów z Radomia, gdyż oni w przeciwieństwie do Karela, grają na pozycjach, na których raczej się ich nie zdobywa. Jednak to ich nie pociesza.Nie wyszedł nam mecz. Nawet, jeśli grałbym dobrze to nie mam się, z czego cieszyć. Mogliśmy zdobyć 3 punkty, a mamy tylko 1 – powiedział Malcik, któremu wtóruje Obdrzalek. – Zrobiliśmy za dużo błędów zwłaszcza w tie-breaku, Resovia poprawiła zagrywkę, a my zepsuliśmy za dużo serwów.

Po meczu zawodnicy ucięli sobie krótką rozmowę i mimo, że jeszcze kilka minut wcześniej rywalizowali, humory im dopisywały. – Nie mamy za wiele okazji żeby się zobaczyć – mówi Kvasnićka. – Gdybyśmy nie grali w jednej lidze to pewnie wcale byśmy się nie widywali. – Znamy się od dawna. Byliśmy razem w reprezentacji młodzieżowej, ale w jednym klubie nigdy nie graliśmy. Nie mogę się doczekać, aż znów zobaczymy się razem w Rzeszowie, tym razem my wygramy – zapewnia Thomas. – Dobrze by było kiedyś zagrać w jednym zespole – dodaje Premysl.

Z Karelem Kvasnicką, Premyslawem Obdrzalkiem i Thomasem Malcikiem rozmawiał Łukasz Pado – Nowiny

źródło: Nowiny - gazeta codzienna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved