Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Przed meczem Jokera z SPS- em Zduńska Wola

Przed meczem Jokera z SPS- em Zduńska Wola

Po blisko miesięcznej przerwie, pilski Joker wraca na ligowe parkiety. Już w najbliższą środę, w Pile odbędzie się zaległy mecz pomiędzy miejscowym Jokerem a SPS Zduńska Wola.

Mecz ten miał się pierwotnie odbyć 6 stycznia, ale ze względu na turniej eliminacyjny Pucharu CEV, w którym brały udział siatkarki pilskiej Naft-Gaz, został przeniesiony na 10 stycznia.

W ostatniej kolejce, która miała miejsce 16. grudnia podopieczni Sławomira Gerymskiego gościli w Poznaniu, gdzie zmierzyli się z tamtejszym Inotelem. Mimo, że goście z Piły prowadzili już 2:0, gospodarze potrafili podnieść się i ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoja korzyść. W szeregach Jokera zabrakło kilku podstawowych zawodników. Z powodu kontuzji, nie mógł zagrać rozgrywający Mariusz Syguła, którego zastąpił Łukasz Szablewski. Na pozycji libero również doszło do zmiany. Kontuzjowanego Dariusza Krajewskiego zastąpił Radosław Zbierski. W dalszym ciągu nie grał kapitan Jokerowców – Przemysław Lach.Dużą niespodziankę sprawili natomiast siatkarze SPS – u. W minionej rundzie pokonali dość gładko jednego z faworytów tegorocznych rozgrywek pierwszej ligi – Płomień Sosnowiec. Zwycięstwo 3:1 na pewno zmotywuje zduńskowolan do sprawienia kolejnej niespodzianki, być może już w najbliższą środę. Pojedynek VKS – u Jokera Piła z SPS- em Zduńska Wola odbędzie się o godzinie 18.00 w hali MOSiR w Pile przy ul. Żeromskiego.

Prawdopodobne sklady:

VKS Joker Piła: Mariusz Syguła, Michał Lach, Wojciech Winnik, Przemysław Lach, Jarosław Sobczyński, Stanisław Pieczonka, Dariusz Krajewski (libero)

SPS Zduńska Wola: Bartłomiej Matejczyk, Maciej Kordysz, Dominik Zalewski, Piotr Pierzchalski, Michał Jaskulski, Piotr Kempisty, Krzysztof Andrzejewski (libero)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved