Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > LM: Siatkarska uczta w Bełchatowie

LM: Siatkarska uczta w Bełchatowie

W środowy wieczór ekipa Daniela Castellaniego podejmie Lube Banca Macerata. Apetyty Mistrzów Polski po zwycięstwie nad AZS Częstochowa znacznie wzrosły. Środowe spotkanie zapowiada się nad wyraz interesująco.

Bez cienia wątpliwości obecny sezon dla mistrzów Włoch nie układa się tak, jak powinien. A raczej tak jak zakładano. Ekipa Ferdinanda de Giorgi zawodzi nie tylko w rozgrywkach Serie A, ale również w Lidze Mistrzów. Mistrzowski tytuł który Lube wywalczyła w ubiegłym sezonie miał być początkiem wspaniałej ery klubu z regionu Marche. Siatkarskie osobistości takie jak Miljkovic, Angel, Geric czy Papparoni miały umocnić status Lube w lidze włoskiej. Filar klubu oraz reprezentacji Serbii Ivan Miljkovic, jest daleki od optymalnie wysokiej formy. Statystyki bywają okrutne. Po sześciu seriach spotkań IECL jeden z najlepszych atakujących świata, zajmuje odległe 20 miejsce, ze wskaźnikiem 4 punktów na set.

Nie trudno przewidzieć do jakich ruchów w klubie może dojść, gdy Lube przegra w Bełchatowie. W pierwszym spotkaniu które rozegrano 12 grudnia zwycięstwo odnieśli Mistrzowie Polski. Zespół Daniela Castellaniego potrzebował czterech setów na pokonanie bardziej utytułowanych rywali. Po stronie „Energetyków” szalał Mariusz Wlazły, zdobywca 29 punktów. Bełchatowianie nowy rok rozpoczęli od wygranej nad AZS Częstochowa. Zwycięstwo pozwoliło BOT Skrze powrócić do czołówki. Nasza drużyna zapowiada kontynuację zwycięskiej passy.Zobacz również:

Spotkania 7. kolejki gr. C Ligi Mistrzów

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved