Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Grabowski: Prognozy na razie nie sprawdzają się

Jacek Grabowski: Prognozy na razie nie sprawdzają się

Na czele miała być wielka czwórka walcząca o trzy miejsca na podium. Za nią mocna trójka - Resovia, Mostostal i Politechnika. Jadar, Delecta i Gwardia miały rywalizować o utrzymanie w lidze. Na razie prognozy te nie sprawdzają się.

W ostatniej kolejce siatkarze z Bydgoszczy okazali się lepsi od stołecznych 3:0, a wrocławscy pokonali w takim samym stosunku na wyjeździe Mostostal. W ekipie trenera Jacka Grabowskiego byli m.in. Martin Sopko i Aleksander Januszkiewicz, którzy po poprzednim sezonie nie znaleźli miejsca w kędzierzyńskim klubie. – Sopko i Januszkiewicz na pewno starali się w sobotę dać z siebie wszystko – powiedział trener Grabowski. – Czasem jednak taki nadmiar ambicji przeszkadza. Oni oraz cały zespół zagrali bardzo dobrze. Pomogli też nam taktycznie rozpracować zespół, choć w porównaniu z poprzednim sezonem w Mostostalu zaszły spore zmiany.

Z mocnej trójki na razie nie zawodzi tylko Resovia. Po Mostostalu i J.W.Construction oczekiwano znacznie więcej. Nazwiska na które przed sezonem wydano sporo pieniędzy nie grają tak jak oczekiwali kibice i szefowie klubów.Liga na pewno jest znacznie ciekawsza niż można było spodziewać – powiedział Jacek Grabowski. – Padają zaskakujące wyniki, dużo jest walki. W trakcie sezonu do Gwardii przyszedł Karol Sramek. – Mam teraz znacznie większe możliwości manewru – powiedział Jacek Grabowski. – Na treningach też jest łatwiej. Pojawiły się informacje, że do wrocławskiego klubu przyjdzie Jakub Oczko. Jak mówi trener Grabowski pojawiły się jednak komplikacje. Chęć na tego zawodnika wyraził też Mostostal. – Jedno jest pewne, że dwa zespoły będą musiały zagrać o miejsca 9-10 – powiedział Jacek Grabowski. – Walka o miejsca w ósemce będzie niesamowicie zacięta.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved