Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dymisja Andrzeja Kubackiego odrzucona

Dymisja Andrzeja Kubackiego odrzucona

Po spotkaniu z prezesem, do dymisji podał się trener Andrzej Kubacki, jednak nie została ona przyjęta. Dzisiaj szkoleniowcy odbędą rozmowę z zawodnikami. Wieczorem spotka się z nimi też prezes Mostostalu Azoty - Kazimierz Pietrzyk.

Doszło do spotkania – mówił w rozmowie z Radiem Park prezes Mostostalu Azoty, Kazimierz Pietrzyk. – Spotkaliśmy się w gronie szkoleniowców. Ich ocena jest taka sama, że tego typu porażkę trudno zrozumieć. Muszę powiedzieć, że Andrzej Kubacki zaskoczył mnie, postąpił tak, jak powinien postąpić mężczyzna z charakterem – oddał się do dyspozycji zarządu i prezesa. Ja już wczoraj powiedziałem, że w całej sytuacji klubu i wobec tego co się zdarzyło, szanuję taki gest, jednak nie przyjąłem tego do wiadomości i w najbliższych dniach z takiej alternatywy nie mam zamiaru skorzystać – wyjaśnia Pietrzyk.

Uważam, że jest wiele innych problemów związanych z zespołem i jego grą nad którymi trzeba się najpierw zastanowić, a potem podejmować decyzję. Scenariusz jest następujący: dzisiaj o godzinie 16.00 Kubacki spotyka się z całym zespołem, po 19:00 spotykam się ja i w zależności od tego jak zawodnicy się zachowają i czy będą na ten temat mieli coś do powiedzenia, da nam to argumenty do działań w przyszłości – kończy prezes Mostostalu Azoty Kędzierzyn-Koźle.Z Kazimierzem Pietrzykiem rozmawiał Wiktor Sobierajski – Radio Park

źródło: mostostal-azoty.pl, Radio Park

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved