Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Politechnika już z nowym szkoleniowcem

Politechnika już z nowym szkoleniowcem

Trener Edward Skorek po raz pierwszy poprowadzi zespół Politechniki w niedzielnym spotkaniu w Bydgoszczy przeciwko Chemikowi. Po nominacji na szkoleniowca Skorek przeprowadził jedynie trzy treningi i rozruch przed meczem w Bydgoszczy.

W czwartek, piątek i sobotę siatkarze trenowali w Warszawie. – Ćwiczyliśmy głównie przyjęcie, bo w tym elemencie było najwięcej kłopotów. Fakt, że w głównej roli występował Tomek Drzyzga, nie oznacza, iż on wystąpi na pozycji odbierającego zamiast dwóch nominalnych libero, którzy dotychczas grali – Radka Maciejewicza i Damiana Wojtaszka – powiedział trener Skorek.

Po sobotnich zajęciach siatkarze wyruszyli do Bydgoszczy. W niedzielę rano będą mieli w hali Chemika rozruch. Wówczas dołączy do nich trener Skorek, który sobotni wieczór spędził na Balu Mistrzów Sportu w Warszawie. Mecz rozpocznie się późno jak na niedzielę, bo dopiero o godz. 18.30 (możliwe jest jednak przełożenie spotkania na godz. 11). Chemik jest jedyną drużyną w PLS, która nie zdobyła jeszcze punktu.To nie ma znaczenia. Każdy beniaminek jest groźny. W ubiegłym roku, gdy byłem trenerem Wkręt-Metu Domex AZS Częstochowa, rywalizowaliśmy z nimi w rozgrywkach o Puchar Polski. Przypominam sobie, że mieliśmy sporo problemów z bydgoskim zespołem. Wystarczy, że rywalowi da się rozegrać, a on wtedy dostaje skrzydeł – zakończył Skorek.

W meczach sparingowych przed sezonem Politechnika wygrała z Chemikiem 4:1 i przegrała 2:3.

źródło: Życie Warszawy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved