Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > LM: Macerata rozpoczęła podróż do Bełchatowa

LM: Macerata rozpoczęła podróż do Bełchatowa

W sobotę rano z Maceraty wyruszyli zawodnicy mistrza Włoch, z którym bełchatowska Skra zmierzy się w najbliższą środę w kolejnym meczu rozgrywek Ligi Mistrzów. W drodze do Bełchatowa czeka ich przystanek na mecz z Cuneo.

W sobotę o dziewiątej rano zawodnicy mistrza Włoch wyjechali autokarem z Maceraty w stronę Cuneo. Tam już dziś o 18 zmierzą się w ligowym spotkaniu serie A z liderem rozgrywek, zespołem Bre Banca Cuneo, który w swoim składzie ma m.in Brazylijczyka Gibę. Mecz ten dla Maceraty będzie ostatnią szansą, aby zająć jedno z ośmiu miejsc premiowanych awansem do rozgrywek pucharu Włoch.

Ivan Miljković i spółka pozostaną w północnych Włoszech do wtorkowego poranka i stamtąd samolotem polecą do Polski. W Bełchatowie pojawią się po południu i odbędą w hali „Energia” wieczorny trening. Od razu po meczu z mistrzami Polski, który zaplanowany jest na środę (godz. 18-ta) udadzą się w drogę powrotną do Włoch.W pierwszym meczu bełchatowska Skra pokonała w Maceracie zespół Ferdinando de Giorgi 3:1.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved