Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Przed meczami częstochowskich II-ligowców

Przed meczami częstochowskich II-ligowców

Siatkarki Domexu Częstochowianki i siatkarze Delic-Polu Norwida, będą rozgrywali w sobotę swoje mecze ligowe na własnych parkietach. Obydwa zespoły z Częsyochowy są faworytami i mają dużą szansę na komplet punktów.

Siatkarki Domexu Częstochowianki w pierwszym spotkaniu w 2007 roku podejmować będą MCKiS Jaworzno. W meczu pierwszej rundy częstochowianki wygrały w Jaworznie 3:0. W rewanżu także powinny zdobyć trzy punkty, jednak trener Domexu Paweł Kapica jest ostrożny. – Zespół z Jaworzna z meczu na mecz gra coraz lepiej. Wygrał we Wrocławiu, a ostatnio pokonał bez straty seta Olimpię Jawor. Marzy nam się oczywiście zwycięstwo za trzy punkty, ale na pewno nie możemy zlekceważyć rywalek. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę, w hali przy ul. Rejtana. Początek o godz. 16:00.

Zespół Delic-Polu Norwida w sobotę o godz. 18:00 w hali Częstochowianki (w Polonii będzie studniówka) podejmować będzie Wartę Działoszyn. Spotkanie to śmiało można nazwać derbami. Choć Działoszyn leży już na terenie województwa łódzkiego, to w oddalonym o niecałe 40 km mieście grają w większości zawodnicy z Częstochowy. Również na ławce szkoleniowca zasiada dobrze znany pod Jasną Górą Zdzisław Olejnik. Gospodarze po dwunastu kolejkach mają na koncie 21 punktów i zajmują czwartą pozycję. Rywale dotąd uzbierali 10 oczek i są na 9. miejscu. W ostatnim swoim występie pokonali jednak Czarnych Rząśnię, a w XI kolejce w Gliwicach Politechnikę Śląską. Podopieczni Stanisława Gościniaka 2006 rok zakończyli porażką w Strzelcach Opolskich.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved