Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Oczko w Gwardii

Jakub Oczko w Gwardii

Po sfinalizowaniu rozmów z nowym sponsorem - EnergiaPro, Gwardia Wrocław jest bardzo blisko pozyskania kolejnego nowego zawodnika. Jest nim Jakub Oczko - dotychczasowy rozgrywający AZS-u Częstochowa.

Dziś na treningu Jacka Grabowskiego pojawi się nowy rozgrywający. To 26-letni Jakub Oczko z Wkręt-metu Częstochowa. Pod Jasną Górą przegrał rywalizację z Andrzejem Stelmachem i Pawłem Woickim. We Wrocławiu może natomiast stać się szóstkowym graczem. – Chcemy żeby pojechał już z zespołem na sobotni mecz do Kędzierzyna – powiedział Ryszard Plichta prezes męskiej sekcji Gwardii.

Jakub Oczko, który w zeszłym sezonie razem z Pawłem Woickim stanowił o poziomie rozegrania w 4. zespole PLS, obecnie ma szansę na grę większą liczbę minut na parkiecie, wszystko zależy od wyniku rywalizacji z Mariuszem Dutkiewiczem. – Szkoda, że Jakub nie może nam pomóc już w najbliższym pojedynku, ale jeśli wszystko pójdzie dobrze w przyszłym tygodniu stanie się formalnie naszym zawodnikiem – powiedział Jacek Grabowski trener zespołu EnergiaPro Gwardia Wrocław.

źródło: Gazeta Wrocławska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved