Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Trefl Gdańsk zagra z MDK Warszawa

Trefl Gdańsk zagra z MDK Warszawa

Po świąteczno-noworocznej przerwie w nadchodzący weekend wznawia rozgrywki II liga. Trefl Gdańsk na własnym parkiecie podejmować będzie MKS MKD Warszawa.

Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie, w Zawidzu, gdzie rozgrywają swoje mecze zawodnicy MDK, gdańszczanie wygrali bez problemów 3:0. W październiku aż 20 punktów żółto-zieloni zdobyli blokiem, jak będzie w sobotę?

O ile w Zawidzu z powodu infekcji nie zagrał Jarosław Stancelewski, to w Gdańsku Trefl wystąpi w pełnym składzie. Jedynym problemem zdrowotnym w szeregach zespołu gospodarzy jest kolano Krzysztofa Hajbowicza. Decyzja o ewentualnej serii zastrzyków gdańskiego atakującego zostanie podjęta w poniedziałek.To bardzo młody, a przy tym wysoki zespół. Będziemy ich w sobotę obserwować nie tylko pod kątem wyniku meczu ale również przyszłości i rozwoju naszego klubu – powiedział trener Rafał Prus o przeciwnikach Trefla Gdańsk.

Mimo, że od ostatniego spotkania ligowego z udziałem gdańszczan upłynęło sporo czasu (wyjazdowe zwycięstwo nad KKS Kozienice miało miejsce 16 grudnia 2006 roku), to siatkarze Trefla nie próżnowali.

Zawodnicy z Tójmiasta i okolic trenowali w Gdańsku, natomiast „zamiejscowi” w klubach, do których było im najbliżej z miejsca zamieszkania. Ponadto każdy zawodnik miał rozpisany indywidualny trening na siłowni. – Nie trenowaliśmy właściwie tylko w dni ustawowo wolne od pracy, czyli w Święta i Nowy Rok. Już od wtorku wszyscy ćwiczymy na miejscu, w Gdańsku. Z formą nie powinno być problemu – podsumował trener Prus.

źródło: siatkowka.trefl.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved