Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Przyjaciół poznaje się w biedzie

Przyjaciół poznaje się w biedzie

Własny parkiet nie zawsze jest atutem. Szczególnie w Mielcu, gdzie grupka kibiców w weekend po raz kolejny lżyła siatkarki. Czyżby nikt nie potrafił wpłynąć na kilku sfrustrowanych pseudofanów.

Publiczność dopingowała mielczanki, ale cieniem na wspaniałą atmosferę w mieleckiej hali kładzie się grupka kilku osób. Za słabą postawę panowie z brzuszkami odwdzięczyli się dziewczynom wulgarnymi epitetami. Przy zejściu z boiska do szatni musieli nawet interweniować porządkowi.

Agata Wilk, idąc do stanowiska dziennikarzy radiowych, nieświadomie wpadła w centrum emocji. – Nic nie gracie – usłyszała, a zdanie wzbogacono o epitety, które w gazecie znaleźć się nie mogą, a już tym bardziej nie powinno się ich kierować do kobiet.Młoda psychika nie wytrzymała i skrzydłowa Stali, którą kibice dwa tygodnie temu nosili na rękach, rozpłakała się przy mikrofonie. – W sobotę po prostu nam nie szło. Zagrałyśmy słabo, ale takie słowa to ocena niesprawiedliwa. Nigdy nie oszczędzam się na boisku – powiedziała już na spokojnie Agata.

Na internetowym forum trwa dyskusja.

Pani Kobiela! Ja i wszyscy kibice nie po to daliśmy za bilet 12 zł, żeby oglądać, jak popełniacie proste błędy – napisał Jurek.

A ja myślę, że Kobiela nie miała na myśli wszystkich kibiców tylko pewną część… – to wpis Jarka.

Kapitanowi Stali trudno się dziwić. Jej słowa to reakcja na pomeczowe wydarzenia w obronie dobrego imienia koleżanek, które jej powierzyły opaskę kapitana. – Słowa odnosiły się do kilku osób, które psują wrażenie – powiedziała później Kobiela.

Ton kibicom nadają tzw. „Bębniarze”. – Idę na mecz pokibicować, czuje się wtedy potrzebny. Dziewczyny popełniły błędy i dobrze o tym wiedzą. Nie nam to oceniać – powiedział Bogdan Mączyński, nieformalny szef tej grupy. Dodał, że w sobotę również będą bębnić z całych sił.

źródło: gcnowiny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved