Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Poważna kontuzja Pauliny Dutkiewicz

Poważna kontuzja Pauliny Dutkiewicz

fot. archiwum

Uraz środkowej Piasta Szczecin okazał się groźniejszy, niż przypuszczano. Wczoraj Paulina przeszła zabieg artroskopii, a do gry wróci za miesiąc.

Silny ból w kolanie doskwierał 20-letniej siatkarce już pod koniec pierwszej rundy. Wstępna diagnoza mówiła, że dolegliwości – powodowane powiększonym ciałem Hoffa – po serii specjalnych ćwiczeń ustąpią. Tak się jednak nie stało. W derbowym spotkaniu z Chemikiem Police Dutkiewicz zagrała na własne życzenie.

 

Trener Ireneusz Kłos zwolnił ją z ostatnich treningów, mimo to przerwa nie pomogła. – Paulina nadal skarżyła się na ucisk w kolanie. Tomograf wykazał, że jest tam jakieś ciało obce – tłumaczy trener Piasta. 

Piast ma w swoim składzie jeszcze dwie środkowe: Marlenę Twaróg i Paulinę Rolińską , ale kontuzja Dutkiewicz i tak skomplikowała plany treningowe. – Zajęcia opierają się głównie na środkowych. Powinniśmy dać sobie radę, ale teraz będziemy musieli na dwie pozostałe na tej pozycji dziewczyny chuchać i dmuchać, bo grają pod dużą presją. Cały czas muszą być w pełni zdrowe i na pełnych obrotach – mówi Kłos .

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved