Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Nafta gra w turnieju Pucharu CEV

Nafta gra w turnieju Pucharu CEV

Od piątku do niedzieli w Pile, z udziałem miejscowej Nafty oraz Hałyczanki Tarnopol, Sparkasse Klagenfurt i Gazelec Beziers rozegrany zostanie jeden z dziewięciu kwalifikacyjnych turniejów Pucharu CEV (nr 2).

Zdaniem trenera Nafty Jerzego Matlaka Gazelec, zajmujący obecnie drugą lokatę w lidze francuskiej, wydaje się być najgroźniejszym przeciwnikiem.

Ten zespół oparty jest w głównej mierze na zagranicznych zawodniczkach. W poprzednim sezonie zajął trzecią lokatę. Na razie niewiele o nich wiemy, ale na szczęście gramy z Francuzkami ostatni mecz. Zdążymy je więc wcześniej +prześwietlić+ z każdej strony – powiedział Matlak. – Startujemy do tego pucharu trochę w ciemno. Ale w ostatnim okresie świąteczno-noworocznym graliśmy dwa mecze ligowe i po prostu nie było czasu na szukanie informacji o rywalach.Zwycięzca pilskiego turnieju eliminacyjnego w 1/8 finału zagra z Turk Telekom Ankara. Turczynki znalazły się w gronie siedmiu zespołów rozstawionych. W tym gronie znalazły się jeszcze Zariecze Odincowo (Mariola Zenik), Dinamo Bukareszt, Sirio Perugia, Dynamo Moskowskaja obłast, AMVJ Amstelveen i Universidad Burgos.

Program turnieju eliminacyjnego Pucharu CEV w Pile:

Piątek (05.01.2007):
Nafta Gaz Piła - Hałyczanka Tarnopol (16.00)
Sparkasse Klagenfurt - Gazelec Beziers (18.30)

Sobota (06.01.2007):
Hałyczanka - Gazelec (16.00)
Nafta Gaz - Sparkasse (18.30)

Niedziela (07.01.2007):
Sparkasse - Hałyczanka (11.00)
Nafta - Gazelec (14.30)

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved