Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czekają na decyzję Edwarda Skorka

Czekają na decyzję Edwarda Skorka

Szefowie stołecznego klubu mają zamiar dziś po południu ogłosić nazwisko następcy Krzysztofa Felczaka. Wcześniej zamierzają namówić do objęcia funkcji trenera Politechniki Edwarda Skorka. Na stanowisko trenera kandydowało dwóch szkoleniowców.

Krzysztof Felczak, który przejął zespół Politechniki 7 listopada 2003 roku po Lechu Zagumnym, w sobotę podał się do dymisji. – Drużynie potrzeba zmiany i świeżej krwi. Poza tym zaczęło mi brakować cierpliwości – tłumaczył swą decyzję.

Na stanowisko trenera kandydowało dwóch szkoleniowców: Wojciech Drzyzga i Edward Skorek. Ostatecznie postawiono na Skorka. Nie wiadomo jednak, czy kapitan mistrzów świata z 1974 roku i mistrzów olimpijskich z 1976 roku oraz były trener reprezentacji Polski, Kuwejtu i AZS Częstochowa podejmie wyzwanie. Decyzję ma podjąć dziś, podczas spotkania z przedstawicielami stołecznego klubu.Do omówienia i rozważenia pozostało wiele spornych kwestii – mówi sam Skorek. Póki co zajęcia z „Inżynierami” prowadzi grający trener Marcin Drabkowski. – Trener Felczak wprowadzał nowe koncepcje i rozwiązania, próbując poprawić naszą grę. Ale w samej taktyce nie ma co kombinować. Trzeba zagonić nas do roboty i postawić na poszczególnych zawodników. Gdy będą rotacje w zespole, nic z tego nie wyjdzie. Ale tym niech się zajmie nowy trener – powiedział kapitan Politechniki Piotr Szulc.

Wszyscy zadają sobie pytanie, gdzie leży przyczyna słabej gry stołecznych siatkarzy. – Jestem tak samo odpowiedzialny za słabe wyniki jak siatkarze – stwierdził Krzysztof Felczak w dniu, w którym podał się do dymisji.

źródło: Życie Warszawy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved