Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Felczak: Zespół potrzebuje nowego

Krzysztof Felczak: Zespół potrzebuje nowego

Krzysztof Felczak po przegraniu przez jego ekipę kolejnego już meczu ligowego z Mostostalem, zrezygnował z pełnienia dotychczasowej funkcji. – Zespół potrzebuje nowego. Takim powinno być moje odejście – mówił po podaniu się do dymisji.

W sobotnie popołudnie siatkarze Politechniki zagrali bardzo słabo, a główną przyczyną porażki z Mostostalem był fatalny odbiór zagrywki. Dość powiedzieć, że środkowy kędzierzynian – Marcin Nowak zdobył aż osiem punktów dzięki asom serwisowym. Gdy na zagrywce stawał najwyższy polski siatkarz (215 cm wzrostu), przyjmujący stołecznego zespołu: Anton Kulikowskij, Mark Siebeck i młody libero Damian Wojtaszek, który zastąpił słabiutkiego Radosława Maciejewicza, patrzyli na siebie niczym juniorzy na treningu. A piłki, jedna po drugiej, spadały obok nich na parkiet…

Naprawdę bardzo chcieliśmy wygrać. Na boisku było jednak za dużo chaosu – przyznał kapitan Politechniki, Piotr Szulc. On i atakujący Radosław Rybak to jedyni zawodnicy warszawskiej drużyny, którzy mogli po tym meczu spojrzeć prosto w lustro.Trener warszawskiego zespołu – Krzysztof Felczak już podczas konferencji prasowej zaczął przebąkiwać o dymisji. Wieczorem podjął ostateczną decyzję. – Postanowiłem, że jeśli nie wygramy z Mostostalem bądź Chemikiem, podam się do dymisji. Zaczęło mi brakować cierpliwości – stwierdził.

Jolanta Dolecka, prezes zarządu J.W. Construction AZS Politechniki Warszawskiej S.A. oświadczyła, że nazwisko nowego szkoleniowca powinno zostać ogłoszone najpóźniej do 3 stycznia. – Mamy na oku kilku kandydatów na stanowisko pierwszego trenera – dodała.

źródło: Życie Warszawy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved