Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > BKS Aluprof przed meczami Top Teams

BKS Aluprof przed meczami Top Teams

BKS Aluprof Bielsko-Biała zagra 9 stycznia z CSKS Moskwa w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Top Teams siatkarek. Rewanż został zaplanowany na 17 stycznia.

Na inny termin zostanie przełożone spotkanie z 6. kolejki pomiędzy Aluprofem i Naftą Gazem. Nasze rywalki zagrają u siebie od piątku do niedzieli pucharowy turniej – powiedział trener bielszczanek Jacek Skrok. – Do spotkania z CSKA będziemy przygotowywać się na treningach. Na razie zbieramy jak najwięcej informacji na temat siatkarek CSKA.

Moskiewski zespół awansował do finałowego turnieju Pucharu Rosji. W superlidze wygrał z Tulicą Tułamasz Tuła. Obecnie więc największą wiedzę na temat stołecznego zespołu mają Joanna Mirek i Agata Karczmarzewska, grające na co dzień w klubie z miasta samowarów.Początek spotkania BKS Aluprof Bielsko-Biała z CSKS Moskwa o godz. 19.00.

W szóstej kolejce szlagierowo zapowiada się inny mecz – Centrostal Focus Park Bydgoszcz – Winiary Kalisz. Odbędzie się on 8 stycznia (początek 17.00) w hali Łuczniczka w Bydgoszczy.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2007-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved