Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Sławomir Kozłowski: Stać nas na mistrzostwo Polski

Sławomir Kozłowski: Stać nas na mistrzostwo Polski

Jesteśmy w stanie nawiązać równorzędną walkę z każdą drużyną, grając w tym składzie, i z tymi zawodnikami, których mamy na chwilę obecną – mówi prezes Jastrzębskiego Węgla Sławomir Kozłowski.

Mamy w składzie trzech reprezentantów, którzy wywalczyli srebrny medal mistrzostw świata. Jest też czwarty, Dawid Murek, który tylko z tytułu kontuzji nie zagrał w Japonii. Można więc powiedzieć, ze skład jest bardzo dobry. Mamy też reprezentanta Australii, i byłego reprezentanta Bułgarii – czegóż można więcej chcieć? – mówi Sławomir Kozłowski. – Jeśli będzie możliwość, aby wzmocnić zespół, to tak zrobimy, ale nie będziemy tego robić na siłę. Myślimy o jakimś wzmocnieniu, ale to na pewno nie będzie Konstantinow – taka opcja w ogóle nie wchodzi w grę – odpowiada prezes wicemistrzów Polski zapytany o ściagnięcie do Jastrzębia na play-off Plamena Konstantinova.

Sukces jakim było w minionym sezonie zdobycie srebrnego medalu mistrzostw Polski, nie przeszedł bez echa. Do klubu co chwila zgłaszają się nowe firmy, zainteresowane sponsoringiem Jastrzębskiego Węgla. – Zgłaszają się do nas sponsorzy – mówi Kozłowski. – Zauważyliśmy, że po zdobyciu srebrnego medalu na mistrzostwach świata wzrosło zainteresowanie siatkówką. Jest wiele firm, które chcą zaistnieć w mediach, i rozmawiają z nami. Oczywiście, jeżeli trafi się atrakcyjny sponsor, który będzie chciał wspomóc zespół, to nie odrzucimy takiej propozycji. Na dzień dzisiejszy nie ma jednak mowy o zmianie nazwy zespołu – ktoś trochę przesadził, a ta informacja, która pojawiła się w prasie, nie była przeze mnie autoryzowana.Z Sławomirem Kozłowskim rozmawiała Ilona Kobus – SportoweFakty.pl

źródło: inf. własna, SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved