Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Felczak podał się do dymisji

Krzysztof Felczak podał się do dymisji

W ostatnich godzinach dymisję ze stanowiska pierwszego trenera zespołu J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska złożył Krzysztof Felczak. Nazwisko jego następcy poznamy po Nowym Roku.

Pragnę gorąco podziękować zawodnikom, współpracownikom, kibicom oraz wszystkim osobom, które są związane z zespołem. Życzę zespołowi sukcesów i wspaniałych wyników w Nowym Roku – powiedział Krzysztof Felczak.

W imieniu całej drużyny oraz osób współpracujących z trenerem pragnę podziękować Krzysztofowi Felczakowi za ogromne zaangażowanie i trud budowania zespołu. Dymisja została przez Zarząd Spółki przyjęta, natomiast droga ewentualnego powrotu jest dla Pana Felczaka ciągle otwarta. – powiedziała Jolanta Dolecka, prezes zarządu J.W. Construction Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Warszawskiej S.A.Trener był związany z zespołem od 7 listopada 2003 roku, kiedy to przejął zespół tuż po wejściu do PLS, w bardzo trudnej sytuacji, gdy drużyna zdobyła w pięciu pierwszych meczach zaledwie jeden punkt. Z sezonu na sezon zespół piął się coraz wyżej, a trener Felczak pozostaje autorem największego sukcesu drużyny – piątego miejsca w tabeli PLS w sezonie 2005/2006. – kontynuuje Jolanta Dolecka.

Jest kilku kandydatów do stanowiska pierwszego trenera, będziemy prowadzili rozmowy. Nazwisko nowego trenera zostanie podane do publicznej informacji 3 stycznia 2007 roku. – poinformowała Dolecka.

Nieoficjalnie w gronie kandydatów do objęcia posady trenera J.W. Construction AZS Politechniki Warszawa wymienia się Edwarda Skorka.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved