Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zawodnicy AZS Rafako rozpoczęli intensywne treningi

Zawodnicy AZS Rafako rozpoczęli intensywne treningi

Siatkarze AZS Rafako Racibórz przygotowują się do spotkania z zespołem z Łodzi. Chociaż rywal znajduje się na ostatnim miejscu drugoligowej tabeli, raciborzanie nie lekceważą przeciwnika.

W lidze nie ma słabych drużyn. Świadczą o tym ostatnie rewelacje z parkietu. Skoro przedostatnia drużyna może wygrać z wiceliderem, a tak było podczas ostatniej kolejki, na parkiecie wszystko może się zdarzyć – mówi Witold Galiński, trener AZS Rafako. Siatkarze z Raciborza wolą dmuchać na zimne. Niedawno KS Warta Działoszyn, znajdująca się kilka oczek niżej w tabeli za AZS Rafako gładko pokonała drużyne LKS Czarni Wirex Rząśnia.

Żeby myśleć o szóstym miejscu, które pozwala na utrzymanie się w drugiej lidze, musimy wygrać w Łodzi – mówi Witold Galiński. Dzisiaj raciborzanie rozegrają sparing z zespołem Górnika Radlin. – Same treningi nie rozwiązują sprawy. Trzeba trochę pograć i rozruszać się po świątecznej przerwie – mówi trener naszej ekipy.W przyszłym tygodniu siatkarze z Raciborza rozegrają jeszcze jeden sparing w Radlinie. – Zespoły są w miarę wyrównane. Radlin także gra w drugiej lidze, tylko w innej grupie. Przy okazji sprawdzimy, czy grupy są wyrównane – mówi Galiński.

W dotychczasowych spotkaniach obu ekip lepiej wypadał AZS Rafako Racibórz. – Rozegraliśmy między sobą trzy spotkania, dwa wygraliśmy – wspomina selekcjoner z Raciborza. Kolejny ważny ligowy mecz siatkarze rozegrają 10 stycznia w Łodzi. – Parkiet zweryfikuje, kto lepiej przepracował przerwę świąteczną – mówi Witold Galiński.

źródło: Dziennik Zachodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved