Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Top Volley: Drugie miejsce Glinki i Mróz

Top Volley: Drugie miejsce Glinki i Mróz

Hiszpańskie Grupo 2002 Murcia z Małgorzatą Glinką i Agatą Mróz zajęło drugie miejsce w turnieju Top Volley International w Bazylei. Triumfował brazylijski zespół Rexona Ades.

Do niecodziennej sytuacji doszło w drugim secie meczu finałowego. Przy stanie 18:16 dla Grupo 2002 Murcia sędziowie nie potrafili ustalić, jaki jest wynik spotkania. Inny wynik widniał w protokole zawodów (18:16), inny na stoliku sekretarza (18:17), a jeszcze inny na tablicy świetlnej (19:16). Sytuacja oczywiście doprowadziła do ogromnych nerwów obu szkoleniowców, z których każdy próbował przekonać arbitrów do swojej wersji. Sekretarz zawodów wyglądał zaś na całkowicie zagubionego. Po siedmiu minutach przerwy i interwencji głównego arbitra przy stoliku sędziowskim grę wznowiono przy stanie 18:16.