Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wypowiedzi po meczu PZU AZS Olsztyn – Skra Bełchatów

Wypowiedzi po meczu PZU AZS Olsztyn – Skra Bełchatów

PZU AZS Olsztyn w meczu na szczycie 3. kolejki PLS pokonał Skrę Bełchatów 3:1. Po zaciętej walce wypowiadają się trenerzy oraz zawodnicy obydwu czołowych polskich zespołów.

Ireneusz Mazur (trener PZU AZS Olsztyn):

Wygraliśmy z zespołem Skry Bełchatów w końcówkach setów. Zespół ten w ostatnim czasie pokazał grę bardzo skuteczną w najważniejszych fragmentach gry. Ma tak zwane „odejście” zresztą tacy zawodnicy jak Wlazły czy na środku grający Radek Wnuk, który w tym spotkaniu bardzo dobrze się zaprezentował, wiedzą jak przycisnąć przeciwnika. My wygraliśmy, byliśmy lepsi o te kilka piłek, mam ogromną satysfakcję i bardzo się cieszę. A całe zwycięstwo chciałbym zadedykować wszystkim naszym kibicom na koniec Starego i Nowego Roku. Cudownie reagowali podczas tego meczu, bardzo nam pomogli w tym spotkaniu by >>duch nam nie uciekł<<.Daniel Castellani (trener BOT Skry Bełchatów):

Piękny i cudowny mecz od strony technicznej i taktycznej. To było zacięte i bardzo ciekawe spotkanie. Walka była w każdym secie, ale to Olsztyn radził sobie lepiej w końcówkach partii i dlatego wygrali.

Paweł Zagumny (rozgrywający PZU AZS Olsztyn):

Zagraliśmy dobre spotkanie od początku do końca, trzeba jeszcze wyeliminować proste błędy w przyjęciu będzie dużo lepiej. Wygraliśmy z mistrzem Polski co nam się dawno nie udało idziemy w dobrym kierunku i tak trzymać.

Maciej Dobrowolski (rozgrywający BOT Skry Bełchatów):

Olsztyn zagrał bardzo dobrze, uważam ,że my też zagraliśmy na równym poziomie. Tak się złożyło, że to jest nasze kolejne spotkanie w przeciągu trzech dni. Wieczorem 1 stycznia wyjeżdżamy do Wiednia, także kolejne spotkania, jednak musimy sobie z tym poradzić. Teraz trzeba się skupić na meczu z Aon Hot Volleys by wygrać i zapewnić sobie awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Wtedy byśmy mogli bardziej skupić na PLS.

Krzysztof Ignaczak (libero BOT Skry Bełchatów):

Myślę, że widowisko mogło się podobać kibicom. Stało na wysokim poziomie, tak jak określone wcześniej było szlagierem kolejki. Szkoda, że nie potrafiliśmy zdobyć tej przewagi w czwartym secie i nie doprowadzić do tie-break`a. Przegrana boli ,tracimy 3 punkty myśleliśmy, że wyjedziemy z Olsztyna przynajmniej z 1 punktem.

Michał Ruciak (przyjmujący PZU AZS Olsztyn):

Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa 3:1 nad Mistrzem Polski. Ciężko trenowaliśmy i to przyniosło ten sukces dzisiejszy.

Wypowiedzi zebrał Maciej Świniarski – Radio Olsztyn

źródło: Radio Olsztyn

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved