Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Karczmarzewska z dalekiej Tuły

Agata Karczmarzewska z dalekiej Tuły

- W Nowym Roku wszystkim prezesom życzę, żeby nie mieli problemów finansowych, natomiast trenerowi Andrzejowi Niemczykowi i wszystkim zawodniczkom i zawodnikom zdrowia, bo ono jest najważniejsze - mówi Agata Karczmarzewska.

Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia Pani Agata spędziła razem z mężem oraz Joanną Mirek i jej małżonkiem. – Było wszystko co jest na polskim wigilijnym stole – powiedziała Agata Karczmarzewska. – Nie chwaląc się sama to wszystko przygotowałam.Nie wiem natomiast, gdzie spędzimy Sylwestra, ale pewnie z koleżankami z drużyny, które coś przygotują.

Agata Karczmarzewska na co dzień gra w Rosji w Tulicy Tuła. W ostatniej kolejce ligowej Tulica przegrała na wyjeździe 0:3 z CSKA Moskwa. Będzie to najbliższy rywal BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała w 1/8 finału Pucharu Top Teams.Na pewno mecz nam nie wyszedł – powiedziała Agata Karczmarzewska. – Zawodniczki nie należą do najwyższych, grają szybką piłkę, mają dobrze powiązany blok z obroną. Z tego co wiem to skład w porównaniu z poprzednim sezonem nie zmienił. Doszła Lubow Jagodina, która doskonale wkomponowała w zespół. Podstawą w grze z CSKA, moim zdaniem, powinna być mocna zagrywka, która utrudni przyjęcie, a tym samym szybkie rozegranie

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved