Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zagumny: Takiego meczu się nie odpuszcza

Paweł Zagumny: Takiego meczu się nie odpuszcza

- Takiego meczu się nie odpuszcza. Trzeba zagrać dobre zawody i myśleć zwłaszcza o swojej grze - mówi przed meczem ze Skrą Bełchatów olsztyński rozgrywający, Paweł Zagumny.

– Evgeni Ivanov i Janne Heikkinen nie są w najlepszej kondycji zdrowotnej. To z pewnością szansa dla PZU AZS-u. Będzie okazja częściej grać szybkie piłki do skrzydeł?

Paweł Zagumny: Dokładnie nie wiadomo w jakiej są obecnie dyspozycji. Podkręcenia, skręcenia – to nie są poważne urazy i jeśli tylko będą mogli – zagrają na swoim najwyższym poziomie. Takiego meczu się przecież nie odpuszcza. Nie nastawiam się więc, że nie wyjdą na parkiet. Trzeba zagrać dobre zawody i myśleć o własnej grze.– Czy forma jaką pokazaliście w meczach z Mostostalem i Delectą wystarczy na pokonanie Skry?

Każdy mecz jest inny i do każdego inaczej się motywujemy. Teraz jest to spotkanie z Mistrzem Polski, więc trzeba się sprężyć. To taki test – nie graliśmy jeszcze bowiem z tak mocnym przeciwnikiem w tym składzie. Pewna niepewność zawsze jest…

– Bilety na mecz rozeszły się w 80 minut. „Urania” drugi raz z rzędu wypełni się do ostatniego miejsca…

W zeszłym sezonie nie każdy mecz obserwował komplet widzów – teraz to się zmienia. Mam nadzieję, że doping pomoże nam tak, jak podczas meczu z Mostostalem, a my – odwdzięczymy się kibicom zwycięstwem.

– A doping poprawił się w tym sezonie?

Jest dużo lepiej, niż w ubiegłym sezonie. Oby tak było do końca ligi.

* Z Pawłem Zagumnym rozmawiał Maciej Świniarski – Radio Olsztyn.

źródło: Radio Olsztyn

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved