Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Wiktor Sidielnikow: Takiej drużyny jeszcze nie miałem

Wiktor Sidielnikow: Takiej drużyny jeszcze nie miałem

- Takiej drużyny jeszcze nie miałem - mówi trener Dynama TatTransGaz Kazań Wiktor Sidielnikow. Słowa te może powtórzyć wielu szkoleniowców, widząc skład tego zespołu.

Siatkarze z Kazania w pierwszym spotkaniu rosyjskiej superligi pokonali przed własną publicznością Lokomotiw Jekaterynburg 3:1 (25:22, 22:25, 25:19, 25:20).

Wyjściowa szóstka gospodarzy wyglądała następująco: Chamuckich, Stanley, Jegorczew, Afinogienow, Bowduj, Kosariew i Sidienko na libero. Na ławce rezerwowych byli m.in. Ball, Tietiuchin i Szulepow.Odczucia mam same sympatyczne – powiedział trener Sidielnikow. – Najważniejsze jednak, żeby ci zawodnicy stworzyli zespół. Na każdą pozycję mam dwóch klasowych graczy. Z tym mogą też wiązać się pewne problemy. Każdy na pewno chce wychodzić w pierwszym składzie. Będziemy patrzeć i oceniać możliwości poszczególnych siatkarzy, ich stopień zmęczenia. Dużo rozmawiamy z zawodnikami. Mamy zdobyć mistrzostwo i Puchar Rosji.

27-29 grudnia Dynamo TatTransGaz Kazań będzie gospodarzem jednego z półfinałowych turniejów Pucharu Rosji. Przyjdzie w nim zmierzyć się m.in. z Iskrą Odincowo.

6 stycznia siatkarze z Kazania wybierają się na mecz z Dynamem Jantarem Kalingradem. O możliwościach rosyjskiego „dream teamu” będzie mógł przekonać Łukasz Żygadło i jego koledzy.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved