Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Polskie siatkarki w Rosji ze zmiennym szczęściem

Polskie siatkarki w Rosji ze zmiennym szczęściem

Cenne zwycięstwo odniósł zespół Marii Liktoras Bałakowskaja AZS Bałakowo. Zespół Marioli Zenik Zariecze Odincowo wygrał z Awtodorem Czelabińsk. Agata Karczmarzewska i Joanna Mirek doznały bolesnej porażki w Moskwie.

Zespół Marioli Zenik Zariecze Odincowo wygrał z Awtodorem Czelabińsk 3:0 (25:16, 25:16, 25:17) w meczu rosyjskiej superligi siatkarek.

Siatkarki z Czelabińska należą do jednych z najsłabszych w rosyjskiej ekstraklasie. Zariecze wygrało drugie spotkanie. Mecz tej drużyny z drugiej kolejki z Dynamem Moskwa został przełożony.Rywalki BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała w Pucharze Top Teams siatkarki CSKA Moskwa pokonały Tulicę Tułamasz Tuła 3:0 (25:22, 25:17, 26:24). Barw Tulicy bronią Agata Karczmarzewska i Joanna Mirek.

Cenne zwycięstwo odniósł zespół Marii Liktoras Bałakowskaja AZS Bałakowo. Pokonał on na wyjeździe Samorodek Chabarowsk 3:2 w meczu trzeciej kolejki. Była to już druga wygrana Bałakowa.

Na czele tabeli znajdują się Samorodok Habarowsk oraz Dinamo Kaliningrad, ale zespoły te mają rozegrane dwa spotkania więcej od pozostałych. Najlepsza po trzech kolejkach jest drużyna stołecznego CSKA, która odniosła trzy zwycięstwa. Komplet zwycięstw odniosły również Zareczie Odincowo i Dinamo Moskwa, ale te zespoły mają rozegrany jedno spotkanie mniej.

Zobacz również:

Wyniki 3. kolejki oraz tabela rosyjskiej Superligi kobiet

źródło: inf. własna, lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved