Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Magdalena Śliwa: W Japonii wypadek przy pracy

Magdalena Śliwa: W Japonii wypadek przy pracy

- Życzę, żeby w przyszłym roku dziewczyny nie załamały się niepowodzeniem w mistrzostwach świata i w mistrzostwach Europy pokazały, że w Japonii miał miejsce wypadek przy pracy - mówi najlepsza rozgrywająca mistrzostw Europy w 2003 roku Magdalena Śliwa.

Jej zdaniem pomysł z ogłoszeniem konkursu jest bardzo dobrym rozwiązaniem. – Wszyscy teraz chwalą Raula Lozano i jego pracę z męską reprezentacją – powiedziała Magdalena Śliwa. – Gdyby nie konkurs, to być może ten szkoleniowiec nigdy do Polski nie trafiłby,

Magdalena Śliwa jest obecnie drugim, grającym trenerem Wisły Enionu Kraków, której celem jest awans do Ligi Siatkówki Kobiet. – Jak na razie przegrałyśmy z Dąbrową Górniczą i myślę że ten zespół będzie groźny w walce o awans – powiedziała Magdalena Śliwa. – Na pewno silnych drużyn trzeba zaliczyć Piast Szczecin, który chce wrócić do ekstraklasy, Skra Bełcharów czy Ostrowiec.Rozgrywająca Wisły Enionu podkreśliła, że o wszystkim i tak zadecydują play off. – W fazie zasadniczej można grać i non stop wygrywać – powiedziała. – W decydującym meczu w play off dojdzie, odpukać do jakiejś kontuzji, przyjdzie słabszy dzień i wszystko zostanie stracone.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved