Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Hit kolejki w Bydgoszczy

LSK: Hit kolejki w Bydgoszczy

Liderki tabeli, zespół Centrostal/Focus Park Bydgoszcz, podejmują dziś na własnym parkiecie mistrzynie Polski z Muszyny. W ubiegłym sezonie jeden z setów w spotkaniu tych drużyn zakończył się rezultatem... 40:38.

Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Gospodynie dotychczas straciły tylko jednego seta, jednak trzeba zaznaczyć, że nie grały jeszcze z żadnym zespołem z czołówki. Przed świętami nastroje nad Brdą mogą się popsuć, czego z pewnością w Bydgoszczy nikt nie chce.

W ubiegłym roku podopieczne Piotra Makowskiego pokonały – jak się później okazało – przyszłe mistrzynie Polski i to dwukrotnie 3:0. Skład „mineralnych” jednak znacząco się zmienił, do lig zagranicznych odeszły reprezentantki naszego kraju – Joanna Mirek (Rosja) i Milena Rosner (Hiszpania). Do zespołu dołączyły jednak dwie zawodniczki z Nafty-Gaz Piła – Izabela Bełcik i Tina Lipicer. Ciekawą zawodniczką jest atakująca Anna Rybaczewska, pochodząca z Polski, ale grająca w reprezentacji Francji siatkarka, córka słynnego przed laty medalisty igrzysk olimpijskich, Mirosława Rybaczewskiego. Kadra Muszynianki w ostatnich dniach powiększyła się o nową zawodniczkę, Amerykankę Samanthę Carter, która ma zastąpić kontuzjowaną Bełcik. Jej występ w dzisiejszym spotkaniu stoi jednak pod znakiem zapytania.W trakcie meczu będzie można zaopatrzyć się w kalendarz, który powstał z okazji 25-lecia istnienia klubu. Po meczu dojdzie do spotkania kibiców z zawodniczkami. Bilety można nabyć w cenie: 10 zł normalny i 3 zł ulgowy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved