Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Liga profesjonalna czy polityczna?

Liga profesjonalna czy polityczna?

Widzowie siedzący przed telewizorami podczas piątkowej transmisji ze spotkania w Polskiej Lidze Siatkówki, przecierali oczy ze zdumienia. Tradycyjne wywiady z zawodnikami i trenerami przeprowadzane były na tle... reklamy strony internetowej jednej z partii politycznych.

Przed i po każdym transmitowanym meczu telewizyjni dziennikarze przeprowadzają serię wywiadów z zawodnikami, trenerami, czasem działaczami siatkarskimi. Zazwyczaj tłem do takich rozmów są specjalne tablice, przygotowane przez Polską Ligę Siatkówki, na których znajdują się reklamy firm wspierających PLS.

Zdziwienie wszystkich kibiców oglądających transmisję meczu w Kędzierzynie wywołała jedna z reklam na tablicy. Obok reklam PLS i firmy Plus GSM znalazła się tam bowiem reklama… strony internetowej jednej z partii politycznych.Zakładamy, że twórcom tablicy nie chodziło o reklamę polityczną. Najprawdopodobniej zamiast adresu strony internetowej Polskiej Ligi Siatkówki poprzez przestawienie dwóch liter kibice obejrzeli zupełnie inną reklamę. Tym razem Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej okazała się profesjonalna nieco mniej.

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved