Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Czarny scenariusz radomianek

Czarny scenariusz radomianek

Nie udał się drugoligowemu AZS-owi Politechnika Radomska rewanż z Czarnymi Wegrów. Radomianki uległy liderowi tabeli 1:3 w powtórzonym meczu gr. 3 II ligi kobiet.

Tylko w drugim secie – wygranym do 19 – akademiczki dzięki mocnej zagrywce i silnym atakom były w stanie pokonać Czarnych. – W pozostałych odsłonach nie mogliśmy skończyć większości ataków, dodatkowo mnożyły się nasze błędy – przyznał Rafał Skórnicki.

Przed powtórką meczu w Węgrowie pesymiści mogliby twierdzić, że nie ma sensu rozgrywać ponownie spotkania, bo punkt wywieziony z hali lidera to dużo i należy ten dorobek brać w ciemno. Tym bardziej, że wynik odniesiony prawie dwa miesiące temu przez osłabiony błędną decyzją sędziów radomski zespół, był raczej zaskoczeniem. Na forum strony internetowej Czarnych także panowało przekonanie, że tym razem gospodynie zgarną całą pulę punktową, a radomianki wyjadą z Węgrowa z niczym. Dla podopiecznych Rafała Skórnickiego sprawdził się czarny scenariusz. – Gdyby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się położył – odpowiedział na te dywagacje radomski szkoleniowiec.Kończąc ten rok porażką w lidze trener nie załamuje jednak rąk. – W nowym roku będziemy walczyć dalej. Musimy odrabiać straty i zdobywać potrzebne punkty – przekonuje.

Czarni Węgrów – AZS Politechnika Radom 3:1

(25:18, 19:25, 25:17, 25:16)

AZS Politechnika: Kamińska, Gościcka, J. Majkusiak, Pawłowska, Lachowska, Kucharska, A. Dobosz (libero) oraz K. Jaroszek, A. Majkusiak, Januszewska.

Zobacz również:

Tabela gr. 3 II ligi kobiet

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved