Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > AZS AWF Warszawa bez Andrzeja Ojrzanowskiego

AZS AWF Warszawa bez Andrzeja Ojrzanowskiego

Andrzej Ojrzanowski nie jest już trenerem siatkarek SPE AZS AWF Warszawa. Tym samym zakończyła się chyba najdłuższa szkoleniowa epopeja warszawskiej siatkówki. Kandydatem do przejęcia II-ligowego zespołu jest Jacek Banasik.

Andrzej Ojrzanowski związany jest z AWF od 1976 roku! Najpierw był trenerem siatkarzy, a od 1989 roku prowadził drużynę żeńską. W 2002 roku ze studenckim zespołem AZS-AWF zdobył Mistrzostwo Polski Szkół Wyższych, w 2003 Akademickie Wice Mistrzostwo Europy (Maribor, Słowenia) i Akademickie Wice Mistrzostwo Polski (Olsztyn), a w 2004 srebrny medal Mistrzostw Polski Szkół Wyższych.

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że najpowazniejszym kandydatem do przejęcia drugoligowego zespołu siatkarek jest Jacek Banasik – były trener warszawskiej Skry, ostatnio pracujący w Hubercie Ochota.
Oświadczenie KS AZS AWF Warszawa

Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa pragnie poinformować, iż dnia 19 grudnia 2006 roku dotychczasowy wieloletni szkoleniowiec drużyny siatkarek SPE AZS-AWF Warszawa, trener Andrzej Ojrzanowski zrezygnował z pełnienia funkcji I trenera drużyny. W chwili obecnej, władze Klubu przejęły prowadzone wcześniej przez Andrzeja Ojrzanowskiego poszukiwania następcy trenera wspomagane konsultacjami z PZPS, który został poproszony o pomoc w wyborze odpowiedniego kandydata.

Mamy nadzieję, że zamieszanie jakie miało miejsce w ostatnich tygodniach wokół drużyny SPE AZS-AWF Warszawa nie będzie miało ujemnego wpływu na poziom sportowy zespołu i nie położy się cieniem na wieloletniej, owocnej pracy szkoleniowej i wychowawczej osoby, dzięki której możemy dziś mówić o zespole siatkówki kobiet AZS-AWF. Wierzymy, że trwały fundament bielańskiej siatkówki stworzony przez trenera Andrzeja Ojrzanowskiego i jego pełna zaangażowania praca znajdą godnego następcę oraz, że nowe władze stolicy, dostrzegając potrzeby sportu warszawskiego, będą dalej rozwijały system wspierania drużyn ligowych pozwalając tym samym tą pracę owocnie kontynuować.

Jednocześnie pragniemy podziękować trenerowi Andrzejowi Ojrzanowskiemu za wieloletnie zaangażowanie, bezinteresowne poświęcenie i ogromny wkład pracy w funkcjonowanie piłki siatkowej w Klubie AZS-AWF.

Wierzymy, że mimo rezygnacji z funkcji I trenera nadal będzie czynnie uczestniczył w życiu Klubu ku pożytkowi piłki siatkowej i sportu warszawskiego. Oficjalna uroczystość pożegnania i podziękowania planowana jest w terminie późniejszym.

Dyrektor Klubu – Adam Bronikowski

źródło: mwzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2006-12-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved